Anonymous user
Template:Hlist/doc: Difference between revisions
→Avoiding Linter errors: nowrap
en>Ahecht (Avoiding Linter errors) |
en>Ahecht (→Avoiding Linter errors: nowrap) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| <code><nowiki>{{resize|x%|{{hlist|...}}}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{hlist|...|style=font-size:x%}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{resize|x%|{{hlist|...}}}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{hlist|...|style=font-size:x%}}</nowiki></code> | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{font|size=x%{{hlist|...}}}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{hlist|...|style=font-size:x%}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{font|size=x%|{{hlist|...}}}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{hlist|...|style=font-size:x%}}</nowiki></code> | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{nowrap|{{hlist|...}}}}</nowiki></code> || <code><nowiki>{{hlist|...|style=white-space: nowrap}}</nowiki></code> | |||
|} | |} | ||